Úsměv sluší každému. Volejte 774 257 292.


Vítejte na stránkách Smart Care, centru moderní stomatologické péče v Praze. 

Vašemu zubnímu zdraví bude věnována mimořádná pozornost od našeho týmu profesionálů. Léčba je navrhnuta s velkou snahou o maximální kvalitu a prováděna zkušenými a šikovnými lékaři, kteří zajistí prvotřídní estetickou a funkční kvalitu vašeho úsměvu. 

Používáme osvědčené a kvalitní dentální materiály. Naše terapeutická doporučení a postupy vycházejí z nejnovějších medicínských klinických poznatků a z praktických zkušeností našich lékařů. Těžíme z týmové spolupráce, z případových konzultací a z rozsáhlé znalostní báze, kterou stále udržujeme a rozšiřujeme. Věnujeme se vyhledávání nejlepších produktů a řešení, které zodpovědně můžeme nabídnout našim klientům, tak abychom naplnili jejich potřeby a zajistili maximální kvalitu jejich úsměvu.

Nasloucháme našim klientům, jejich přáním a společně se snažíme najít optimální řešení. Za každým formulovaným doporučením a navržením terapeutickým plánem stojí pečlivá analýza situace, diskuse mezi lékaři, a individualizované řešení, se kterým můžete být maximálně spokojeni.

Každý si všimne vašeho úsměvu. Při všech aktivitách rodinných, i pracovních představuje úsměv centrum pozornosti vašeho okolí. Chcete být úspěšní v pracovní oblasti, chcete si dopřát maximální satisfakci z kvality a estetiky vašeho úsměvu? Věříme, že pro vás, pro vaše děti, pro vaše rodiny, uděláme to nejlepší.

MDDr. Lucie Žáková

MDDr. Lucie Žáková

Vedoucí lékař. Má na starosti koordinaci pracovní náplně a rozvoje lékařského týmu.

Přístrojové vybavení

Nechceme vás zdržovat taxativním výčtem a technokratickým popisem přístrojů a nástrojů (a jejich parametrů) používaných v našich ordinací. Takže se omezíme na tvrzení, že baterie používaných přístrojů a nástrojů je velmi robustní, technologicky vyspělá umožňující provést i ty nejnáročnější zákroky s mimořádnou přesností a šetrností. Pravidelné investice do přístrojové infrastruktury zajišťují prvotřídní výsledky v diagnostické a terapeutické oblasti na nejvyšším technologickém standardu.  

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Smart-Care

Kontakt - Praha 1

Myslíkova 31

Praha 1

Druhé patro

mob: (+420) 774 257 292

email: info@smart-care.cz

Smart Care © | Mapa stránek