Navigace Objednat se 774 257 292

O nás


O nás

Charakteristikou zubní kliniky Smart Care je týmová práce specializovaných lékařů. Na léčebném plánu se podílí mikroskopický endodontista, chirurg implantolog, ortodontista, parodontolog a lékaři na záchovnou stomatologii, dentální hygienistka.

Lékaři jsou kontinuálně vzděláváni ve svých oborech, každoročně absolvují zahraniční vzdělávací stáže. Všichni lékaři mluví plynule anglicky, jeden z lékařů rusky, slovensky, německy.

Úvodem

O nás

U nás spočívá v multioborovém konsenzuálním přístupu a nalezení optimalizovaného řešení pro každého pacienta. Pokud Vám například chybí zub, neznamená to, že nejlepší je ihned zaimplantovat nový, ale zpravidla je ideální ortodontické předléčení.

Spočívá ve vyrovnání zubů a zvýšení skusu, tak aby mohl být implantát vložen do správné pozice. Komplexnost je v tom, že byste měli dostat varianty možností a na Vás je, jak si vyberete.

Komplexní péče

O nás

Reagujeme promptně, pokud nás potřebujete, na Vaše emaily maximálně do druhého dne, ordinační hodiny jsou Po-Pá 7:00-21:00, víkendová ošetření předem po domluvě.

Lokalita u Karlova náměstí je dostupná všemi prostředky MHD.
V případě, že přijedete autem, můžete zaparkovat v našich podzemních garážích.

Prosíme přijet, dostatečně předem, před plánovaným zákrokem.

Jsme tu pro Vás

O nás

Umíme ve variantách léčby uspokojit i nejnáročnějšího klienta. Máme s tím zkušenosti.

Jsme tu pro každého

O nás

Práce pod mikroskopem ( Extaro 300 Zeiss) umožňuje až 24 x násobné zvětšení, standardně se pracuje na cca 16 x zvětšení. Lupové brýle mají 4,5 x zvětšení. S pomocnou optikou, s níž pracujeme všichni bez výjimky, máme možnost být mnohem přesnější ve vyhotovení kompozitních výplní, v odstranění zubního kazu.

Jsme přesní a pečliví, protože vidíme více, vidíme jinak, plánujeme jinak

O nás

Nejsme montovna úsměvů.

Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a dlouhodobé péči, kdy spolu postupně dosahujeme skvělých výsledků. Umíme jednorázové intervence, ale nejlepších výsledků dosahujeme dlouhodobou prací, kdy vám ukážeme směr co můžete dělat vy a jak nejlépe pečovat, udržovat a rozvíjet skvělý úsměv, který vám vytvoříme. K tomu je potřebná názorová shoda, důvěra a poctivá spolupráce.

Aby výsledek dlouhodobé spolupráce byl ideální, je důležité, abyste si vybrali nás, a my si vybrali vás. Ne se všemi klienty dosáhneme skvělého výsledku.

Naše filozofieZavřít
Načítám