Navigace Objednat se 774 257 292

Služby


Služby

Krása je v očích toho, kdo se dívá. A ten kdo se dívá sleduje vyváženost a proporce. (Beauty is art of seeing. B. Zachrisson) Věk není překážkou ortodontické léčby, léčíme malé i velké, mladé i starší. Vedle léčebných důvodů je krásný úsměv podstatnou součástí životního úspěchu, usnadňuje vám život. Dělá vás mladší, atraktivnější, úspěšnější a šťastnější.

Ortodoncie

Služby

Ošetření kořenového systému zubu s cílem jeho zachování v dutině ústní jako funkční jednotky. Poslední možnost, jak zachovat vlastní zub v dutině ústní.

Důraz na mechanicko-chemické opracování kořenového systému s cílem eliminace infekce v zubu.

Endodoncie

Služby

Pokud dojde k naplnění nejhoršího scénáře, a tedy anihilaci vašeho zubu - ať už jako těžko vysvětlitelný fyzikální jev, nebo prostřednictvím kleští vašeho ošetřujícího lékaře, nebo nedej Bože námi - když náhodou nemáme svůj den. Je na místě náhrada implantátem.

Protetika neboli protetická náhrada části zubu (zpravidla nad dásní) je doplnění chybějících tvrdých tkání, na implantát nezbytnost, v dalších případech podle indikace lékaře. Materiály používáme oxid zirkonu, lithiumdisilikát (keramika), kompozitní plasty. V pořadí od nejtvrdšího k nejměkčímu. Proces výroby začíná přípravou zubu (preparace), digitálním skenováním, designem 3D modelu protetické práce, výroba frézováním nebo 3D tiskem a jeho adhesivní fixace ve vašich ústech. Používáme ty nejkvalitnější materiály, preparujeme, designujeme a vyrábíme s přesností na desetiny milimetru.

Implantologie a protetika

Služby

Chirurgie, nebo chcete-li stomatochirurgie je velká množina intervenčních zákroků v oblasti vašich úst na vašich měkkých a tvrdých tkáních (kost, zub). Všechny tyto zákroky sledují cíl odstranění patologií ve vašich ústech, odstranění bolestí, odstranění nefunkčních prvků, přípravu prostoru pro návazné specializace. Náhrada chybějících zubů implantáty, náhrada chybějící kosti, nastartování regeneračních procesů, plastiky dásní a přilehlých měkkých tkání, autotransplantace zubů, reparace úrazových stavů. Extrakce retinovaných zubů moudrosti. Aplikace aktivních tahů pro retinované špičáky. Chirurgie je integrální součástí komplexních rozsáhlých a mnohdy komplikovaných léčebných plánů. Každému pacientovi provádíme mimořádně empaticky, bezbolestně a trpělivě. Miniinvazivně, s krátkou rekonvalescencí. Standardně pooperačně tapujeme a obdržíte instrukce pooperační péče.

Chirurgie

Služby

To nejhorší, co se vašemu zubu může stát, je jeho první výplň. (Kromě jeho anihilace:-))
Končí tím jedna šťastná a spokojená éra intaktního zubu. Ale nevěšte hlavu, jsme tu my, erudovaní specialisté a dokážeme vám pomoci. Spolu s turbínkou a rotačním vrtákem Vám ukončíme tu šťastnou éru intaktního zubu. Vyvrtáme do něj kráter v místě kazu a uplácáme vám tam hroudu amalgámu (sloučeninu rtuti, stříbra, mědi a cínu), pak skousnete, vypláchnete a jdete domů. Můžeme tam ještě přidat vtip o podložce. A následně se společně ještě můžeme zasmát bonmotům z vaší strany. A pak se strojem času přesunete do 21.století a zažijete pocit jako Alenka v říši divů.

Záchovná stomatologie - dentální výplň

Služby

Precizně a bezbolestně pod lupovými brýlemi, ultrazvukem, kyretami, air-flow. Výsledek zhodnotíte i sami na fotografiích před a po, které Vám posíláme emailem.

Dentální hygiena

Služby

Parodontologie a gingivoplastika

Závěsný aparát zubu musí být zdravý a v dobré kondici, abyste si mohli užívat zdravý krásný chrup. Gingovoplastika vám umožní zakrytí recesů, po odstranění přičiny (musí předcházet), která stála za ústupem dásně.

Estetická medicína

Nestačí vám krásný zářivý symetrický úsměv a chcete, aby se vyjímal na omlazené bezstarostné tváři? Přijďte k nám na zkrášlovací a omlazovací refresh obličeje. Pomocí aplikace přirozeně se v těle vyskytující kyseliny hyaluronové vám vyhladíme profil tváře, zbavíme vrásek a hydratujeme pokožku. Zbavíte se strhaných a unavených rysů upracované ženy. Zbavíte se stigmatu přísného šéfa, už se nebudete mračit na kolegy a klienty v práci.

OstatníZavřít
Načítám