Navigace Objednat se 774 257 292

Služby


Služby

Krása je v očích toho, kdo se dívá. A ten kdo se dívá sleduje vyváženost a proporce. (Beauty is art of seeing. B. Zachrisson) Věk není překážkou ortodontické léčby, léčíme malé i velké, mladé i starší. Vedle léčebných důvodů je krásný úsměv podstatnou součástí životního úspěchu, usnadňuje vám život. Dělá vás mladší, atraktivnější, úspěšnější a šťastnější.

Ortodoncie

Služby

Ošetření kořenového systému zubu s cílem jeho zachování v dutině ústní jako funkční jednotky. Poslední možnost, jak zachovat vlastní zub v dutině ústní, V případě nemožnosti, nebo selhání pulpotomie (provedení přímého překrytí zubní dřeně)

Důkladná diagnostika, klinické zkušenosti, dokonale sterilní průběh ošetření, dostatek času na zákrok, vynikající výsledky endodoncií i reendodoncií

Endodoncie pod operačním mikroskopem

Služby

Pokud dojde k naplnění nejhoršího scénáře, a tedy anihilaci vašeho zubu - ať už jako těžko vysvětlitelný fyzikální jev, nebo prostřednictvím kleští vašeho ošetřujícího lékaře, nebo nedej Bože námi - když náhodou nemáme svůj den. Je na místě náhrada implantátem.

Protetika neboli protetická náhrada části zubu (zpravidla nad dásní) je doplnění chybějících tvrdých tkání, na implantát nezbytnost, v dalších případech podle indikace lékaře. Materiály používáme oxid zirkonu, lithiumdisilikát (keramika), kompozitní plasty. V pořadí od nejtvrdšího k nejměkčímu. Proces výroby začíná přípravou zubu (preparace), digitálním skenováním, designem 3D modelu protetické práce, výroba frézováním nebo 3D tiskem a jeho adhesivní fixace ve vašich ústech. Používáme ty nejkvalitnější materiály, preparujeme, designujeme a vyrábíme s přesností na desetiny milimetru.

Implantologie a protetika

Služby

Chirurgie, nebo chcete-li stomatochirurgie je velká množina intervenčních zákroků v oblasti vašich úst na vašich měkkých a tvrdých tkáních (kost, zub). Všechny tyto zákroky sledují cíl odstranění patologií ve vašich ústech, odstranění bolestí, odstranění nefunkčních prvků, přípravu prostoru pro návazné specializace. Náhrada chybějících zubů implantáty, náhrada chybějící kosti, nastartování regeneračních procesů, plastiky dásní a přilehlých měkkých tkání, autotransplantace zubů, reparace úrazových stavů. Extrakce retinovaných zubů moudrosti. Aplikace aktivních tahů pro retinované špičáky. Chirurgie je integrální součástí komplexních rozsáhlých a mnohdy komplikovaných léčebných plánů. Každému pacientovi provádíme mimořádně empaticky, bezbolestně a trpělivě. Miniinvazivně, s krátkou rekonvalescencí. Standardně pooperačně tapujeme a obdržíte instrukce pooperační péče.

Chirurgie

Služby

Není “bílá” výplň jako “bílá” výplň. V dnešní době díky výraznému pokroku v oblasti materiálů a přístrojů jsme schopni z tzv. “bílých” - fotokompozitních materiálů dostavět celý zub a zcela jej napodobit tak, že je až k nerozeznání od zubů zdravých. Aby však taková výplň byla nejen estetická, je nutné, aby byla také funkční. Zub musí být tedy správně ošetřen a zbaven veškerých kazivých hmot a bakterií. Tohoto jsme schopni dosáhnout pouze za pomoci tzv. kofferdamu (speciální gumové blány), který nám zajistí absolutní suché a čisté pracovní pole a vysokého zvětšení v operačním mikroskopu, který nám umožní jasně a detailně vidět celý zub, důkladně odstranit veškerou infekci v podobě kazu, v případě nutnosti jemně ošetřit zubní dřeň, zub připravit dle protokolu adheze a dostavět a vymodelovat dle anatomie jednotlivých zubů. Nedílnou a velmi důležitou součástí je také konečná úprava výplně, která spočívá v naprostém odstranění přebytků materiálu, zaleštění a vyleštění, což zajistí minimální ulpívání zubního plaku, dobrou čistitelnost mezizubními kartáčky a nití a celkovou rehabilitaci kazem postiženého zubu. Každý z těchto kroků vyžaduje koncentraci, přesnost a trpělivost ošetřujícího lékaře a tudíž dostatek času. Časová náročnost je tedy větší a pohybuje se zpravidla mezi jednou až dvěma hodinami. I přesto však stojí výsledek za to!

Dentální výplň pod mikroskopem

Služby

Precizně a bezbolestně pod lupovými brýlemi, ultrazvukem, kyretami, air-flow. Výsledek zhodnotíte i sami na fotografiích před a po. Nejmodernější postupy dentální hygiena a krásný zážitek.

Dentální hygiena

Služby

Parodontologie a gingivoplastika

Závěsný aparát zubu musí být zdravý a v dobré kondici, abyste si mohli užívat zdravý krásný chrup. Gingovoplastika vám umožní zakrytí recesů, po odstranění přičiny (musí předcházet), která stála za ústupem dásně.

Estetická medicína

Nestačí vám krásný zářivý symetrický úsměv a chcete, aby se vyjímal na omlazené bezstarostné tváři? Přijďte k nám na zkrášlovací a omlazovací refresh obličeje. Pomocí aplikace přirozeně se v těle vyskytující kyseliny hyaluronové vám vyhladíme profil tváře, zbavíme vrásek a hydratujeme pokožku. Zbavíte se strhaných a unavených rysů upracované ženy. Zbavíte se stigmatu přísného šéfa, už se nebudete mračit na kolegy a klienty v práci.

OstatníZavřít
Načítám