Navigace Objednat se 774 257 292

Technologie


Technologie

Tak jako astronomům nestačí pouhé oči na pozorování oblohy, tak zubním lékařům nestačí při práci vlastní oči, a musí si pomoci vhodnou optickou soustavou doplněnou o kvalitní zdroj světla, které několikanásobně zvýší rozlišovací schopnosti lidské oka.

Používáme lupové brýle značky Zeiss (která je etalonem kvality optických soustav), které mají vyladěnou ergonomii, umožňující jejich dennodenní používání. Čím máte vyšší zvětšení, tím méně světla, a proto jsou lupové brýle vhodně doplněny LED osvětlením, které homogenně osvítí celé zorné pole, a při teplotě 5700K se blíží dennímu světlu. Lupové brýle jsou nepostradatelným pomocníkem jak při diagnostice, tak při samotné léčbě, při zákroku.

Proč na ní záleží?

Technologie

V případě, že jdeme více do hloubky, např. přímo do kořenové části zubu při endodontickém ošetření, a nestačí nám rozlišovací schopnost lupových brýlí, používáme mikroskop Extaro, od firmy Zeiss. Tento robustní optický nástroj, spolu s masivní montáží, vyspělou elektronikou, skvělým zdrojem osvětlení, byl vyvinut přímo pro oblast stomatologie.

Jsme připraveni

Technologie

Každodenně používáme

Intraorální RTG MyRay

Digitální RTG visiografie u každé zubní soupravy na detekci mezizubních kazů pomocí tzv. bite wing snímků. Nepostradatelný při každém vyšetření, prevenci a bolesti.
2D snímek o rozměrech 4 x 3 cm s vysokým rozlišením.

Digitální RTG visiografie u každé zubní…

Zubní výplň
VDW Reciproc gold

Využití při endodoncii pro strojové očištění kořenového systému zubu. Inteligentní řízení rotace vrtáků různých systémů, rozdílný kroutivý moment, rozdílná tuhost vrtáků, detekce apexu kořene (za základě rozdílné impedance tkání) a
variabilní programy opracování. Standardně během jednoho zákroku se vymění celá řada různých systémů(tuhost, velikost, konicita). Většinou kombinujeme systém Reciproc a MTWo u jednoho zubu.

Využití při endodoncii pro strojové…

Endodontické ošetření
NN Elements

Vertikální kondenzace - po opracování a desinfekci kořenového systému zubu se pomocí tohoto přístroje hermeticky plní kořenový systém zubu nahřívanou tekutou guttaperchou (druh gumy, polymer isoprenu). Hlavním cílem je co nejtěsnější homogenní zaplnění.

Vertikální kondenzace - po opracování a…

Endodontické ošetření
Implant center 2

Implant center 2 od firmy Acteon. Základní dvě funkce, používá se při chirurgických výkonech. Zavádění implantátu, řezání a kostní preparace.

Implant center 2 od firmy Acteon.…

Implantáty a protetika
Kauter

Používá vysokofrekvenční elektrický proud k ošetření měkkých tkání.

Používá vysokofrekvenční elektrický…

Zubní výplň
Diodový laser

Použivá laserový paprsek k ošetření měkkých tkání.

Použivá laserový paprsek k ošetření…

Implantáty a protetika
Vizualizační software

Analytický, plánovací a vizualizační software.

Analytický, plánovací a vizualizační…

Ortodoncie
Soupravy A-dec 500

To, na čem pohodlně ležíte při ošetření.

To, na čem pohodlně ležíte při ošetření.

SlužbyZavřít
Načítám